Scherpenzeel grenst aan het natuurreservaat de Rottige Meente. De Rottige Meente is zeer vogelrijk en in trek bij natuurliefhebbers. Het gebied staat in verbinding met het prachtige Nationaal Park Weerribben-Wieden.
Fietsen wandelen of een bootje huren....
Trilveel, rietlanden en moerasbossen met daartussen sloten, vaarten en petgaten zorgen voor een unieke biodiversiteit.
Zo is de otter in 2002 opnieuw uitgezet en plant zich inmiddels succesvol voort. Bij de ‘Rietnymf Life & Nature Centrum’ in het naburige dorp Munnekeburen worden otters opgevangen die verweesd zijn of gewond.
De grote vuurvlinder voelt zich ook thuis in het laagveen gebied en komt in nog maar slechts enkele gebieden in Nederland voor. Waaronder dus de Rottige Meente en NP Weerribben-Wieden.
In het dorp Ossenzijl staat het bezoekerscentrum van het NP Weerribben-Wieden hier worden vele activiteiten georganiseerd en kunnen o.a. bootjes en kano’s worden gehuurd
Landelijk
In dorp
Omgeven door de landerijen en in het natuurgebied de rottige Meente.
We hebben een pipowagen van 9 meter lang met een eigen keuken en sanitair.
Wij zijn een kleinschalige gemoedelijke camping en wonen in de Rottige Meente, dit zit aan de Weerribben-wieden vast.
OOk runnen wij een Theeschenkerij Lievelien waar u terecht kunt voor een high tea of een lunch of warme maaltijd.
Bekijk ook de video om te zien wat de omgeving te bieden heeft!!!
Wij zijn net verhuist, hiervoor hadden wij een vakantiehuisje in Oldemarkt "de piekies"dit hebben wij bijna 6 jaar gedaan.
Nu starten wij het hier in Scherpenzeel en hopen u hier te kunnen ontvangen en te laten genieten van deze prachtige omgeving.
Bedlinnen aanwezig
Internetaansluiting
TelevisieSatelliet TVDVD spelerVideo recorder
Oven
Magnetron
AfwasmachineWasmachineDrogerradio
Kinderbed
Kinderstoel
Box
Kinderspeelgoed
Speeltuig
Spelletjes
Huisdieren toegestaan
Zwembad
Sauna
Roken verboden
Caravan
Rolstoel geschikt
Kindvriendelijk
zwemmeer
fietsen bij ons te huur
wifi
Tuin
Terras
Berging/garage
Speeltoestellen
Sportmogelijkheden
In de Pipowagen zit eigen sanitair een eigen douche, wc en wastafel.
Een keuken met vaatwasser, kooktoestel, magnetron.
Wifi is aanwezig, maar ook allemaal spelletjes zijn er te vinden in de pipowagen.
Een tafel met vier eetstoelen.
Een tweepersoons bedstee.
Een heerlijk terras met stoelen en uitzicht over de landerijen.
Er is een mogelijkheid om er een kleine pipowagen bij te zetten voor nog twee personen om te overnachten of een tent.